כיצד פועלים כרטיסי SIM בנסיעות בינלאומיות

April 18 2023doritr

אנו חיים במציאות שבה כל אדם יכול למצוא דיל משתלם מאוד בחו”ל ולמצוא את עצמו סוגר חופשה כולל טיסה במחיר זול מאוד. לכן, אין שום סיבה לבזבז לא מעט כסף דווקא על רכישת חבילת גלישה בחו”ל של חברת סלולר כזאת או אחרת. חבילות גלישה בחו”ל בעבר היו אופציה יחידה עבור כל אדם שהיה טס לחו”ל והיה מעוניין לשמור על קשר עם בני משפחה וחברים המצויים בארץ והיה צורך להשקיע על רכישת חבילה גלישה לא מעט כסף. אולם כיום, חברות הסלולר מבינות כי חבילת גלישה יכולה לעלות יותר מכרטיס טיסה ועל כן, הן מציעות פתרון זול יותר, נוח יותר ואיכותי יותר הקרוי: סים בינלאומי.

סים בינלאומי- במה מדובר?

כרטיס סים בינלאומי למעשה מחליף את חבילת גלישה בחול. מדובר על כרטיס שיכול להיות פיזי או וירטואלי. יש להטעין את הכרטיס בכל סכום שרוצים וכאשר מגיעים לחול הוא למעשה מאפשר להשתמש באינטרנט לצורך גלישה ברשתות החברתיות, ניווט בגוגל מפס ועוד. מעבר לכך הוא מאפשר גם לתקשר באמצעות וואטסאפ וכן להוציא שיחות לישראל או לקבל שיחות מישראל.

אין ספק כי רכישת סים בינלאומי לחו”ל מהווה אופציה הרבה יותר טובה מרכישת חבילת גלישה בחו”ל שכן מעבר לעובדה שהוא זול יותר, הוא גם רב פעמי ותהיה לכם אפשרות להשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלכם בחו”ל. כמובן שיהיה צורך להטעין אותו מחדש בכל טיסה, אך היתרון הגדול הוא שאם נותר לכם כסף טעון בכרטיס, תוכלו להשתמש בו בטיסה הבאה שלכם בחו”ל.

כיצד זה עובד?

אז איך זה עובד? ובכן, העיקרון שעומד מאחורי הסים הבינלאומי הוא למעשה, רכישת כרטיס פיזי או וירטואלי, הטענת הכרטיס המדובר בדואר או באינטרנט ושימוש בו כאשר מגיעים לחול. כלומר, מדובר על דרך מאוד קלה ונוחה לתקשר בחו”ל. כל שנותר לעשות זה לבדוק למעשה מול חברות הסלולר השונות מי מהן מציעה את הכרטיס המדובר, מהם התעריפים המוצעים על רכישתו והאם מדובר על חברת סלולר אמינה אשר ידוע כי הסים שהיא מציעה הוא תקין והוא ישמש אתכם בצורה מוצלחת בחו”ל וכן יאפשר לכם שימוש חוזר בו.

יתרונות נוספים של כרטיס סים בינלאומי

חבילות גלישה בחו”ל רלוונטיות לכל לקוח שרוכש אותן באופן ספציפי בעוד שכרטיס סים בינלאומי הוא כרטיס שניתן להעביר בין בני המשפחה. כלומר, אם רכשתם את הכרטיס המדובר לנסיעה שלכם לחו”ל, תהיה לכם אופציה להעביר אותו לבן משפחה אחר שטס לחו”ל.  כאשר רוכשים חבילת גלישה גם לא תמיד קל להתאים את נפח הגלישה אשר זקוקים לו ועל כן, כאשר רוכשים כרטיס סים בינלאומי ניתן לטעון אותו מחדש תוך כדי הנסיעה. כלומר, אם אתם רואים שאתם זקוקים לנפח גלישה נוסף, כל שתדרשו לעשות זה להטעין את נפח הגלישה שאתם זקוקים לו בצורה קלה ומהירה.

 

Share: